KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16657129
nr 1665 7129
Oidentifierad konstnär, Nederländerna. Marint motiv. Signerad, uppf. Olja på duk, 18x38 cm, yttermått inklusive ram: 35x52 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:25:53
8/12 15:53:48